Mersin Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü 2 Sanatsal Yardımcı Eleman,2 Atölye Elemanı Alımı (30 Mart - 4 Nisan)

Mersin Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü 2 Sanatsal Yardımcı Eleman,2 Atölye Elemanı alınacaktır. Başvurular 30 Mart - 4 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Mersin Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü 2 Sanatsal Yardımcı Eleman,2 Atölye Elemanı Alımı (30 Mart - 4 Nisan)
Mersin Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü 2 Sanatsal Yardımcı Eleman,2 Atölye Elemanı Alımı (30 Mart - 4 Nisan) admin
Bu içerik 610 kez okundu.

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı Genel Müdürlüğümüz Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 Sanatsal Yardımcı Eleman alınacaktır. ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER 1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

1.1-Sanatla ilgili büro ve sahne hizmetlerinde Sanatsal Yardımcı Eleman olarak çalıştırılacak personel seçiminde; a) Yüksekokul mezunu olması (tercihen Halkla İlişkiler Bölümü mezunu) b) Bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olma şartı aranır.

1.2- Sanatla ilgili alanda bilgi işlem sistemlerinde çalıştırılmak üzere alınacak Sanatsal Yardımcı Elemanların seçiminde ise; a) En az lise mezunu olması, b) Genel olarak bilgisayar donanımı, yazılımı ve işletimi konularında belge sahibi olması ve iş deneyimi şartı aranır.

2) Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak şartı aranır. Sanatsal Yardımcı Eleman Sözleşmesine bağlı olarak çalıştırılacak kişiler; Genel Müdürlükte Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı başkanlığında, Genel Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise Müdür veya Yardımcısının başkanlığında ve Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutularak başarılı olanlar ile sözleşme yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, en geç 4 Nisan 2017 Salı günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe; 1- Dilekçe 2- Diploma Örneği, 3- 2 adet Fotoğraf, 4- Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 5- Adli Sicil Raporu 6- Askerlik Durumu Gösterir Belge (Erkek adaylar için) ile şahsen veya posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir.

Adres: Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / Mersin

SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ Yer : Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / Mersin Tarih :06 Nisan 2017 Perşembe Saat: 10.00 Küçük Koro Salonu İrtibat Telefonu : (0324) 237 86 55

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

MERSİN DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı
Genel Müdürlüğümüz Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 Atölye Elemanı (1 Sahne Makinisti, 1 Ses Efekt Uzmanı) alınacaktır.
ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER
1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.
2- İlkokul veya İlköğretim mezunu olmak,
3- İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya ses efekt konusunda uzmanlaşmış en az 5 yıllık iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları aranır.
Ancak, Orkestra Düzenleyicisi, Sahne Makinisti gibi ibrazı mümkün olmayan alanlarda ise komisyonun belirleyeceği kriterlere göre değerlendirme de yapılabilir.
4- Erkek adaylar için askerliğini yapmış olma şartı aranır.
Atölye Elemanı sözleşmesine bağlı olarak çalıştırılacak kişiler;
Genel Müdürlükte Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı başkanlığında, Sanat Teknik Müdürü ve Genel Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise Müdür veya Yardımcısı başkanlığında, Sanat Teknik Müdürü ve Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirmeye tabi tutularak belirlenir.
Atölye Elemanlarının alımları, Sanata Teknik Müdürlüklerinin ihtiyacı üzerine branşlara göre Temsil Sezonu sonuna kadar gerçekleştirilecek olup, göreve alınanlardan gerekli görülenler, Genel Müdürlüğün veya Müdürlüğün uygun gördüğü zamanlarda ve belirleyeceği kriterler doğrultusunda yeniden değerlendirilmeye tabi tutulabilirler. Bu değerlendirmelerde başarılı olmayanların sözleşmeleri sona erdirilir.
BAŞVURU ŞEKLİ
Başvurular, en geç 4 Nisan 2017 Salı günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe;
1- Dilekçe
2- Diploma Örneği,
3- 2 adet Fotoğraf,
4- Nüfus Cüzdan Fotokopisi
5- Adli Sicil Raporu
6- Askerlik Durumunu Gösterir Belge (Erkek adaylar için)
ile şahsen ya da posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir.
Adres: Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü
Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası
Akdeniz / Mersin
SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ
Yer : Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü
 Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası
 Akdeniz / Mersin
Tarih :07 Nisan 2017 Cuma Saat: 10.00 Küçük Koro Salonu
İrtibat Telefonu : (0324) 237 86 55

mersin opera genel müdürlük sanatçı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınav Giriş Yerleri Açıklandı.
2017 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınav Giriş Yerleri Açıklandı.
2017 İlkbahar ALES Soru ve Cevapları
2017 İlkbahar ALES Soru ve Cevapları